Hello Marcel | Slam Poetry

2020-06-19-hello-marcel_slam-poetry
Kategorie:
Backstage
Datum:
pátek, 19. červen 2020 19:30

Slam poetry

Poetický cirkus v čele s principálem české slam poetry Anatolem Svahilcem, vystavujícím své nebohé svěřence napříč republikou, zamířil opět na Bojiště, tentokrát do naší BACKSTAGE. A spolu s ním bláznivá disco dvojka Hello Marcel. Nač týrat tygry a divou zvěř - umělec rád trpí pro vaše pobavení! Slam poetry je originální žánr performativního umění, jenž kombinuje dohromady poezii, stand-up, divadlo a popkulturní fastfood: účinkující vystupují zcela bez rekvizit, bez kostýmů, jen se svými autorskými texty, jimiž se snaží zaujmout, pobavit i dojmout hladové publikum a získat body nelítostné poroty. Připravte se proto na výbuchy smíchu i pískání, čekají vás slovní hříčky, odkazy, narážky, bláznivé tance, básnická improvizace sypaná z rukávu i chvilky vážné poezie. Kdo netuší, co taková show obnáší, může se podívat v následujícím videu. Ještě lepší ale bude, nechá-li se plně překvapit! V rámci večera vystoupí Anatol Svahilec, Honza Dibitanzl a Lumi.

Hello Marcel

Hello Marcel je dvojka kamarádů z Prahy. Jeden saxofonista a kreslíř, druhý čerstvě procitnutý básník - a oba milovníci disca. Že dokážou elektronikou prohnaný saxofon, syrová lyrika a disco společně vytvořit chytlavou a chytrou zábavovou muziku, dokazuje i to, že některé skladby tohoto dua (Bůček, Naposled) dodnes rezonují na vlnách Radia Wave a staly se neoficiální párty hymnou pražské nezávislé scény.

V areálu je možno zdarma stanovat.

 
 

Seznam termínů

  • pátek, 19. červen 2020 19:30

Powered by iCagenda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.