Xavier Baumaxa & Slam Poetry Night

komprim
Kategorie:
Backstage
Datum:
sobota, 20. květen 2023

Vstupné: 400 Kč / 450 Kč na místě

Předprodej na smsticket.cz

První akce letošní sezony je tu! Oblíbený antihrdina české folkové scény a nekonformní bard tekuté modernity Xavier Baumaxa se vrací do Trutnova! Známý písničkář, aktuálně autor už deseti desek, nevybíravě šije do řad celebrit, sportovců, politiků, populárních hudebníků, vyznavačů alternativního životního stylu i tvrdých kapitalistů, odpůrců, vítačů i svobodných i nesvobodných matek.

Své písně skládá zpravidla při různých rytmických činnostech jako je: sekání dříví, máchání křovinořezem, chůze v terénu, plavání kraulem či naznak, zatloukání hřebíků hundrtfýrcych - stovek, natírání plotu tixotropní lazurou, kopání ilegálních trativodů, přejíždění středové dálniční přerušované čáry a to hlavně v noci, cvakání zuby po přejetí dvojité nepřerušované čáry a to hlavně nad ránem, v neposlední řadě také poslouchání praskotu krbu, které je však arytmické, takže je to sporné...

Kromě koncertu vás čeká i exhibice slam poetry - ale nemusíte se bát: přestože název této zvláštní disciplíny obsahuje slovo poezie, jedná se poezii především zábavného charakteru! Těšit se můžete na staré známé i nové tváře, čeká vás věhlasný Anatol Svahilec, Člobrdan a další!

 
 

Seznam termínů

  • sobota, 20. květen 2023

Powered by iCagenda

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.