Oppenheimer

Kategorie:
Letní kino
Datum:
sobota, 2. září 2023
Tohle bude opravdu bomba! Poprvé v novodobé historii Bojiště se nám podařilo zajistit promítání zbrusu nového snímku - přijďte na premiéru nového filmu Christophera Nolana pod širákem! Pro velký zájem promítáme jak v pátek, tak v sobotu.

Životopisný/Drama, USA 2023, 180 min.

Nejnovější film věhlasného režiséra Christophera Nolana (Batman začíná, Temný rytíř, Počátek, Interstellar aj.) vypráví životní příběh teoretického fyzika Roberta Oppenheimera, hlavního aktéra projektu Manhattan, přezdívaného Otec atomové bomby. Hrají: Cillian Murphy, Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr., Florence Pugh, Rami Malek, Benny Safdie, Josh Hartnett, Kenneth Branagh a další.

Vstupné: dospělí 150 Kč, děti 80 Kč. Do 15 let nevhodné.

V anglickém znění s titulky. Start promítání dle soumraku (přibližně od 21:00).

Kapacita - neomezená, občerstvení s obsluhou zajištěno, na místě můžete zdarma kempovat. Promítáme za jakéhokoli počasí.

 
 

Seznam termínů

  • sobota, 2. září 2023
  • pátek, 1. září 2023

Powered by iCagenda

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.