Decultivate | Rato Triste | Kraost

2020-06-26-decultivate_rato-triste_kraost
Kategorie:
Backstage
Datum:
pátek, 26. červen 2020 19:30

Decultivate

hardcore/crust, Praha

Temná, nekompromisní a naštvaná. Taková je hudba Decultivate. Tahle pražská kapela vznikla sice poměrně nedávno, zato ale ze zkušených muzikantů. Ultimátní kombinace rychlého a syrového hardcore punku po vzoru Cursed nebo Converge se skandinávským crustem a misantropickými texty způsobila na tuzemské scéně po právu poprask, a tak si Decultivate za svou krátkou, leč intenzivní existenci už stihli zahrát na Brutal Assault, Obscene Extreme i na loňském Artu Kusu, udělat si výlet do Izraele nebo předskakovat Napalm Death. Zatím poslední nahrávkou kapely je devítiminutové EP Milovat.

www.decultivate.bandcamp.com

Rato Triste

sludge/noise, Praha

V Rato Triste, nazvaných podle stejnojmenné skladby japonských Corrupted, se potkali dva členové z grindcorových Controlled Existence a jeden z protagonistů holešovského Blues for the Red Sun, aby společně utvořili jednu z nejšpinavějších a nejpomalejších kapel na území bývalého Československa.

www.ratotriste.bandcamp.com

Kraost

thrash/fastcore, Milevsko

Pokud zvuk Rato Triste připomíná pomalu valící se hroudu bahna, nad kterou bzučí mouchy, jihočeští Kraost jsou rychle supící mašina, jež nestaví ani na znamení a srazí vše v cestě, Džambulkou počínaje. Nápaditá a velmi poslouchatelná směsice thrashe, hardcoru i punku ala Lahar, tentokrát s ženským vokálem (nečekej ale Nightwish) odsype ve zběsilém tempu dřív, než řeknete smrt lidstvu.

www.kraost.bandcamp.com

 
 

Seznam termínů

  • pátek, 26. červen 2020 19:30

Powered by iCagenda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.