Sedm statečných

2020-06-27-sedm-statecnych
Kategorie:
Letní kino
Datum:
sobota, 27. červen 2020 21:15

Do vesnice Ixcatlan kdesi na hranicích Mexika přijíždí profesionální pistolník Chris. Dozvídá se, že osada už dlouho trpí nájezdy banditů, jež vede nelítostný Calvera. Po posledním Calverově útoku jsou vesničané odhodláni se bránit. Chris jim slibuje pomoc. Postupně získá na svou stranu šest dalších odvážných mužů a s nimi se vydává do ohrožené vesnice. Situace se ale komplikuje...

Jeden z nejslavnějších westernů všech dob vznikl v roce 1960 jako remake Kurosawova snímku Sedm samurajů - tentokrát se ovšem klasický příběh o skupině hrdinů, kteří se rozhodnou ochraňovat slabé a postaví se přesile, přesouvá do kulis divokého západu. Film režíroval John Sturges. Autor slavného soundtracku, který se dočkal ocenění Oscarem, je Elmer Bernstein. V anglickém znění s titulky.

Začátek promítání ve 21:15. Vstupné dobrovolné, veškeré příspěvky pomáhají financovat provoz a opravy areálu Bojiště. Přispět můžete v případě zájmu i na náš transparentní účet. Nápoje a občerstvení zajištěno, promítáme za každého počasí. V areálu je možné zdarma stanovat.

 
 

Seznam termínů

  • sobota, 27. červen 2020 21:15

Powered by iCagenda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.