Dukla Vozovna | Bez Šance | VHS

2020-07-03-bez-sance_dukla-vozovna_vhs
Kategorie:
Backstage
Datum:
pátek, 3. červenec 2020 19:30

Dukla Vozovna

punk-rock, Pardubice

Dnes už věhlasná punková kapela se dvěma akordeony vznikla na přelomu milénia v legendárním pardubickém klubu Žlutý pes. K base a kytaře se později přidala nepostradatelná harmonika, a vzniklo prvních pár předělávek od kapel Mňága a Žďorp nebo Tři sestry. Po prvním koncertu v malé garáži kdesi v Petříkovicích, odehraném na improvizovaném zesilovači pro pár přátel, přibrala trojice bubeníka a od té doby Dukla Vozovna úspěšně samorostla až do dnešní podoby. Tvoří oblíbenou stálici na žánrových festivalech a za sebou má pět alb, z nichž zatím poslední, nazvaná Sen nezbedného punka, vyšla v roce 2015. Historie pokračuje!

www.duklavozovna.cz

Bez Šance

punk/rock'n'roll, Police nad Metují

Čtyři floutci, tři akordy. Kinderpunx z nedaleké Police se dali dohromady v letech 2013-14 a od té doby pravidelně objíždějí menší i větší akce s ikonami tuzemského punku od SPS po Malomocnost Prázdnoty, sloužíce svým zasloužilejším a vylitějším mentorům tu jako předskokani, jindy jako poskokani. Za sebou mají dvě EP To je boj (2017) a Končíš, kámo (2019).

www.bandzone.cz/bezsance

VHS

punk, Podkrkonoší

AKTUALIZACE:

Kapela z důvodu nemoci v rodině bohužel nevystoupí. Vzhledem k této neplánované změně programu snižujeme vstupné na 100 Kč. Děkujeme za pochopení.

VHS alias Volné hudební uskupení vzniklo u piva a kořalky někdy koncem roku 2005, pod taktovkou tehdy ještě studentů jilemnického gymnázia. Velkou zásluhu na vzniku skupiny měla dnes už nehrající harrachovská kapela Nepřijatý hovor, jejíž kytarista Pítrs se později k VHS přidal a obohatil začínající kamarády o cenné zkušenosti v oboru piva i lehkých drog. Následovalo ještě několik personálních obměn, a především alba Marakana nikdy víc (2009) a Brutální kost (2012).

www.bandzone.cz/vhsvolnehudebnisdruzeni

 
 

Seznam termínů

  • pátek, 3. červenec 2020 19:30

Powered by iCagenda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.