Ty Syčáci

back_stage_kiosek_event_pic_ty_sycaciweb
Kategorie:
Backstage
Datum:
pátek, 10. červenec 2020 19:30

Ty Syčáci

alternative/world music

Ty Syčáci je alternativní brněnská hudební skupina kolem fyzického básníka, výtvarníka, pedagoga, hudebníka a herce Petra Váši. Jeho spoluhráči jsou baskytarista Tomáš Fröhlich a kytarista Petr Zavadil, při koncertech s bicími trojici hudebníků doplňuje Aleš Pilgr, známý též z kapely Květy. Hudba Těch Syčáků je jen obtížně žánrově definovatelná. Je to hudba, která cestuje po světě - načerno anebo stopem - a půjčuje si z různých kultur, folklórů a jazyků to, co ji zrovna baví.


www.bandzone.cz


Gloster 69

lo-fi/punk


Odrůda jabloně Gloster 69 pochází z NSR, kde vznikla zkřížením Zvonkové a Richared Delicious. Jde o odrůdu chráněnou patentem. U nás se nepěstuje, kvete středně pozdě a trpí silnou strupovitostí. Tolik o kódovém označení kapely otce Prochora, která patřila neodmyslitelně k brněnské scéně první poloviny devadesátých let a která se nyní vrací dobývat hospodské sály a pivní stany lokálních festivalů. Svižný a přímočarý LO-FI punk’n‘roll bere sám sebe s nadhledem a razí i po letech heslo: Holky, auťáky, rock'n' roll!
www.bandzone.cz

 
 

Seznam termínů

  • pátek, 10. červenec 2020 19:30

Powered by iCagenda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.