Vojtaano | Láska

back_stage_kiosek_event_pic_vojtaano
Kategorie:
Backstage
Datum:
pátek, 31. červenec 2020 19:30

VOJTAANO

Za uměleckým pseudonymem Vojtaano se skrývá herec a stand-up komik Vojta Záveský. Veřejnost ho může znát ze seriálů "Vinaři", "Kriminálka Anděl" nebo "Případy 1. oddělení". Pod pseudonymem Vojtaano na sebe výrazně upozornil dvěma povedenými nahrávkami v roce 2016. Skladbu "Lavina" složil a nahrál pro internetový seriálový hit z fotbalového prostředí "Vyšehrad" a vtipnou písní "Budulínek vs. Galantní Jelen" s animovaným klipem oslovil hned několik generací uživatelů YouTube. Svůj hudební debut "The Beast Of Vojtaano" pojal velkoryse jako dvojalbum. První část reflektuje hudebníkovu folkovou tvář, na druhé pak muzikant zve posluchače do hiphopového světa. Ať už se ale Vojtaano stylizuje do role písničkáře nebo rapujícího vypravěče, je přesvědčivý a hudebně velmi hravý. Obě hudební polohy spojuje humor, nadsázka a recese.www.vojtaano.cz


LÁSKA

Kytarista a zpěvák Láska na sebe upozornil svým prvním sólovým počinem, skladbou Hezká písnička, kterou vydal před letními prázdninami roku 2018. Láska, vlastním jménem Václav Vaňura, hrál a zpíval ve skupině zakázanÝ ovoce, působil i ve Waldagangu nebo v hudební formaci Geoff Tyson Band.
Po tvůrčích neshodách uvnitř kapely zakázanÝ ovoce se rozhodl vydat na sólovou dráhu.

www.laskaweb.cz

V areálu je možné zdarma stanovat.

 
 

Seznam termínů

  • pátek, 31. červenec 2020 19:30

Powered by iCagenda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.