Policajt nebo rošťák

2020-06-06-policajt-nebo-rostak
Kategorie:
Letní kino
Datum:
sobota, 6. červen 2020 21:15

Do Nice přijíždí inkognito divizní komisař oddělení vnitřního vyšetřování Stan Borowitz, specialista na čistky uvnitř policie. Všechno totiž nasvědčuje tomu, že nedávno zavražděný komisař Bertrand byl v úzkém spojení s místní mafií. A nebyl zdaleka sám. Ve vraždě mají prsty i policejní inspektoři Rey a Massard. Komisař Borowitz používá vlastní netradiční postupy a rozhodne se vyvolat válku gangů, která by jako první vydala oba zkorumpované inspektory. Nečekaný příjezd neposlušné dcery Charlotty ale vše zkomplikuje. Kriminální komedii s Jean-Paulem Belmondem, situovanou na Francouzskou riviéru natočil v roce 1979 známý režisér Georges Lautner (Kašpárek, Smrt darebáka, Profesionál).

Začátek promítání ve 21:15. Vstupné dobrovolné, veškeré příspěvky pomáhají financovat provoz a opravy areálu Bojiště. Přispět můžete v případě zájmu i na náš transparentní účet. Nápoje a občerstvení zajištěno, promítáme za každého počasí. V areálu je možné zdarma stanovat.

 
 

Seznam termínů

  • sobota, 6. červen 2020 21:15

Powered by iCagenda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.