Dukla Vozovna, Bez Šance, Drž Hudbu!

backstage_2021_FB_event_dukla
Kategorie:
Backstage
Datum:
pátek, 18. červen 2021
DUKLA VOZOVNA (punk-rock, Pardubice)
Dnes už věhlasná punková kapela se dvěma akordeony vznikla na přelomu milénia v legendárním pardubickém klubu Žlutý pes. K base a kytaře se později přidala nepostradatelná harmonika, a vzniklo prvních pár předělávek od kapel Mňága a Žďorp nebo Tři sestry. Po prvním koncertu v malé garáži kdesi v Petříkovicích, odehraném na improvizovaném zesilovači pro pár přátel, přibrala trojice bubeníka a od té doby Dukla Vozovna úspěšně samorostla až do dnešní podoby. Tvoří oblíbenou stálici na žánrových festivalech a za sebou má pět alb, z nichž zatím poslední, nazvaná Sen nezbedného punka, vyšla v roce 2015. Historie pokračuje!

BEZ ŠANCE (punk/rock'n'roll, Police nad Metují)
Čtyři floutci, tři akordy. Kinderpunx z nedaleké Police se dali dohromady v letech 2013-14 a od té doby pravidelně objíždějí menší i větší akce s ikonami tuzemského punku od SPS po Malomocnost Prázdnoty, sloužíce svým zasloužilejším a vylitějším mentorům tu jako předskokani, jindy jako poskokani. Za sebou mají EP To je boj (2017) a Končíš, kámo (2019) a letos jim navíc vychází plnohodnotná deska Ra-dost. Tuhle originální slovní hříčku prostě musíte ocenit.

DRŽ HUDBU (punk/ska, Praha)
Kapela veleoblíbená na svatbách, pohřbech i oslavách všeho druhu - zejména toho nejhoršího. (Ne)stárnoucí pražská sestava, původem z Trutnova, nepodlehla ani po letech komerčním vějičkám a vyznává punk v jeho nejryzejší formě, navzdory mainstreamovým kritériím jako je poslouchatelnost. Těšit se tak můžete mimojiné na hity pražského podsvětí jako Uklízečka Marie, Marcel nebo Ranní sr*ní.
DŮLEŹITÉ INFORMACE:
V areálu bude již od 18:00 možnost bezplatného antigenního testování ze slin. K testování je nutné mít s sebou kartičku pojišťovny a občanský průkaz.
Upozorňujeme, že negativní test je podmínkou vstupu. Pokud již máte platný negativní test (antigen. či PCR) odjinud, například ze zaměstnání, testovat se nemusíte - test však nesmí být starší 72 hodin.
Výjimka z povinného testování platí pro osoby, které prodělaly onemocnění Covid-19 v posledních 90 dnech a pro osoby, které jsou očkované minimálně 14 dní.
Více zde:
 
 

Seznam termínů

  • pátek, 18. červen 2021

Powered by iCagenda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.