Skyline & Hello Marcel

backstage_2021_FB_event_6
Kategorie:
Backstage
Datum:
pátek, 25. červen 2021
Skyline
Hudba Skyline v sobě mísí dance music, drum'n'bass i celou paletu dalších žánrů - zejména house a pop, nechybí ale ani rapové prvky nebo songy s výrazně akustickým aranžmá - a na výsledný mix se nedá netančit!
Skupinu Skyline tvoří v současnosti zpěvačka Marka Rybin, známá také z Gaia Mesiah, MC Jacob, kytarista Majkii B a dvojice zakládajících členů: DJ Hiffi a bubeník Radek Bureš. Na tuzemské scéně působí tato kapela již od roku 1997, širší uznání získala nedlouho poté a za respektovanou stálici v klubech i na festivalech platí dodnes. V roce 2005 hráli Skyline společně s britskou taneční legendou Underworld a na kontě mají sedm úspěšných alb, naposledy desky Fairytapes (2013) a Jungle (2016).

Hello Marcel
Hello Marcel je dvojka kamarádů z Prahy. Jeden saxofonista a kreslíř, druhý čerstvě procitnutý básník - a oba milovníci disca. Že dokážou elektronikou prohnaný saxofon, syrová lyrika a disco společně vytvořit chytlavou a chytrou zábavovou muziku, dokazuje i to, že některé skladby tohoto dua (Bůček, Naposled) dodnes rezonují na vlnách Radia Wave a staly se neoficiální párty hymnou pražské nezávislé scény.

DŮLEŹITÉ INFORMACE:
V areálu bude již od 18:00 možnost bezplatného antigenního testování ze slin. K testování je nutné mít s sebou kartičku pojišťovny a občanský průkaz.
Upozorňujeme, že negativní test je podmínkou vstupu. Pokud již máte platný negativní test (antigen. či PCR) odjinud, například ze zaměstnání, testovat se nemusíte - test však nesmí být starší 72 hodin.
Výjimka z povinného testování platí pro osoby, které prodělaly onemocnění Covid-19 v posledních 90 dnech a pro osoby, které jsou očkované minimálně 14 dní.
Více zde:

 
 

Seznam termínů

  • pátek, 25. červen 2021

Powered by iCagenda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.