Sto zvířat

Kategorie:
Backstage
Datum:
pátek, 3. prosinec 2021
POZOR, ZMĚNA TERMÍNU! V důsledku pandemických omezení koncert proběhne v náhradním termínu 1. 4. příštího roku. Vstupenky zakoupené v předprodeji zůstávají v platnosti, pokud je chcete vrátit, napište prosím e- mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kapelu Sto zvířat netřeba dlouze představovat: průkopníci (a průkopnice!) žánrů ska a rocksteady v české kotlině vloni oslavili třicet let aktivního působení a jako dárek si nadělili nové album s všeříkajícím názvem 30 let testováno na lidech. Poznamenejme, že toto testování proběhlo do značné míry úspěšně: Kapela si nalezla početnou základnu fanoušků a odehrála za ony tři dekády přes dva tisíce koncertů.

Sto zvířat baví hravými texty, jež přetékají popkulturními odkazy a narážkami, ale stejně hraví jsou i v přístupu k hudbě: plynule ve skladbách i mezi skladbami přechází mezi rock'n'rollem, ska i reggae, občas zpomalí a přejde do vážnější polohy, většinu času ale nenechá posluchače vydechnout a nutí je tančit, hopsat či se alespoň pohupovat - to podle nátury.

Vstupné: 310,- v předprodeji, 360,- na místě.

Předprodej na smsticket.cz

 
 

Seznam termínů

  • pátek, 3. prosinec 2021

Powered by iCagenda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.