Visací Zámek + punk rock párty

Kategorie:
Backstage
Datum:
pátek, 17. prosinec 2021
POZOR, ZMĚNA TERMÍNU! V důsledku pandemických omezení koncert proběhne v náhradním termínu 8. 4. příštího roku. Vstupenky zakoupené v předprodeji zůstávají v platnosti, pokud je chcete vrátit, napište prosím e- mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Visací zámek (familiérně Visáči) je punková skupina, působící na české hudební scéně již od roku 1982. Kapela hraje stále v původní sestavě. Zejména v počátcích svojí tvorby silně ovlivnila zvuk celé jedné generace kapel a názory celé jedné generace posluchačů. Hity jako Uniformy nebo Dopravní značky položily ideový základ moderního českého anarchopacifismu, ostatní raná díla skupiny Visací Zámek jsou zase pevně rozkročena mezi vypjatým nihilismem a raným postmodernismem. Během 90. let se kapela ideově vzdálila původním anarchistickým ideálům a punkovému zvuku a myšlenkově se přiblížila spíše nihilismu a hudebně pak možná dřevnímu heavy-metalu. V současné době se kapela vrací k punkovým kořenům a snaží se získat přízeň další generace fanoušků a fanynek například hitem a videoklipem Známka punku.

Vstupné: 360,- v předprodeji / 390,-na místě

Předprodej na: smsticket.cz

 
 

Seznam termínů

  • pátek, 17. prosinec 2021

Powered by iCagenda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.