Ventolin | The Valentines

2020-06-12-ventolin_the-valentines
Kategorie:
Backstage
Datum:
pátek, 12. červen 2020 19:30

Zveme všechny bratry, sestry, ceny mírné, program pestrý! Další z řady letních koncertů v Back Stage na slavném trutnovském Bojišti. A těšit tentokrát můžete i na opravdu vydatnou a divokou afterpárty! Vzhledem k tomu, že se koncert koná v termínu původně plánovaného Kafe & Jazz festivalu, tenhle večírek v deset určitě neskončí...

Ventolin

Disco science pro všechny mládenc. David Doubek alias Ventolin, bývalý člen post-punkové skupiny Kazety, je v současnosti žhavou virální hvězdou české elektronické scény, tvořící naživo hudbu kombinující prvky elektra, raného acid house, punku a techna, to vše se sebeironickým nadhledem a bláznivým vtipem - a také s energickou live show, jež úspěšně překonává většinu tuzemské produkce.

https://bandzone.cz/ventolin

The Valentines

Naděje českého indie pop/rocku. Mladé hradecké trio, oscilující mezi osmdesátkovou estetikou Let's Dance Davida Bowieho a současným kytarovým popem, hraje dle svých vlastních slov „veselé písničky o těch nejsmutnějších věcech“. Od roku 2017, kdy vznikli, objeli The Valentines nespočet klubů po celé republice, objevili se v hudebních magazínech Headliner nebo ROCK & POP i na Radiu Wave, kde vloni v květnu zvítězili v soutěži Startér, čímž si vydobyli možnost natočit klip ke své písni Did My Back Hurt Your Knife?

+ hlasitá afterpárty do pozdních nočních hodin povolena! V areálu je možno zdarma stanovat.

 
 

Seznam termínů

  • pátek, 12. červen 2020 19:30

Powered by iCagenda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.