Hvězdné války IV: Nová naděje

Kategorie:
Letní kino
Datum:
sobota, 2. červenec 2022
Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 1977, 121 min.

Rytíři Jedi byli vyhlazeni a Impérium vládne galaxii pevnou rukou. Malá skupina povstalců se odváží vzdorovat a ukradne plány k nejmocnější zbrani Impéria, Hvězdě smrti. Imperátorův nejvěrnější služebník, Darth Vader, musí najít plány a skrytou základnu povstalců. Princezna Leia, vůdkyně povstalců, cestuje s ukořistěnými plány v naději, že se podaří objevit její slabinu. Je ovšem zajata a posléze na Hvězdě smrti i uvězněna. Předtím ještě stačila ukrýt plány do droida R2-D2...

První celovečerní film z původní trilogie Star Wars z roku 1977 a režisérský opus magnum George Lucase, jenž i přes nepřehlédnutelné zestárnutí kdysi omračujících efektů považuje řada fanoušků za dodnes nepřekonaný.

S českým dabingem.

Start promítání dle soumraku (přibližně 22:00).

Vstupné dobrovolné. Veškeré příspěvky pomáhají financovat provoz a opravy areálu Bojiště. Přispět můžete v případě zájmu i na náš transparentní účet 115-7210610247/0100.

Občerstvení zajištěno, na místě můžete zdarma kempovat. Promítáme za jakéhokoli počasí (s výjimkou hurikánu).

 
 

Seznam termínů

  • sobota, 2. červenec 2022

Powered by iCagenda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.