V rámci pronájmu našeho areálu nebo jeho části - ale také mimo něj - můžete dle potřeby využít následující služby:

Technická produkce

Částečné nebo kompletní řešení pódií, zvukařské a osvětlovací techniky vysoké kvality, konstrukcí, služeb zvukaře či light mastera a mnohé další doprovodné služby tohoto charakteru.

Pronájem stanů

V případě zájmu pronajmeme, postavíme a zbouráme velkokapacitní (vlastníme velký stan o šířce 10 m s možností variabilní délky od 5 m až po 30 m) nebo menší nůžkové stany, popř. pronajmeme pivní sety. 

Elektřina

Nabízíme také kompletní řešení a zajištění Vaší akce po elektrotechnické stránce. Areál je napojen na dostatečný příkon, nicméně pro jisté události se počítá s tvorbou mobilní sítě el. rozvaděčů, přídavných osvětlení či zajištění záložní elektrocentrály na míru.

Catering

Umíme připravit catering na míru pro Vaše setkání, ať už pro hosty, pracovníky, organizátory či vystupující. Specializujeme se také na vege/vegan kuchyni. Zapůjčíme Vám rádi kotlíky, šafingy, fritézy, gastro nádoby apod.

Bary

Pivní produkce, prodej alko i nealko nápojů - umíme organizačně i personálně zajistit Vaši akci adekvátním provozem barů či stánků, vybavených výkonnými chladícími a výčepními zařízeními, ledničkami a vším co je třeba. V tomto ohledu je také možné využít nadstandardních cen a platebních podmínek za odběr a dodávky piva. Partnery areálu jsou mimo jiné totiž také Pivovar Trautenberk a trutnovský Pivovar Krakonoš. V této oblasti máme mnohaleté zkušenosti a spoustu pozitivních referencí. 

Nejednorázové kelímky

Vlastníme téměř 15 tisíc ks kelímků z pevného plastu s logem "Bojiště Trutnov" a také profesionální průmyslovou mycí linku, takže jsme schopni Vaši akci podpořit zapůjčením, distribucí a mytím těchto kelímků - a to za bezkonkurenční cenu. Snížíte tak náklady na úklid, dopravu a ušetříte čas, o ekologickém rozměru této služby nemluvě.

Pronájem mobilních plotů

Vlastníme téměř 200 m mobilních plotů (výška 2 m) včetně patek a spojek.

Rádiová komunikace

Můžeme Vám zajistit velice dostupný pronájem profesionálních vysílaček a dobíjecích stanic na libovolně dlouhou dobu.

Čtyřkolky

Pro lepší provoz, stavby či bourání jednotlivých akcí nabízíme také pronájem terénních čtyřkolek i s vozíky nebo řidiči.

Propagace

Dle konkrétní spolupráce a dohody umíme Vaši akci podpořit také po stránce propagace: využitím vlastních propagačních kanálů či na sociálních sítích. Spolupracujeme s významnými mediálními hráči na českém i lokálním trhu. Pomůžeme Vám s umístěním Vaší reklamy přímo v areálu, zajistíme Vám pronájem billboardů či jiných reklamních ploch u našich obchodních partnerů. Troufáme si nabídnout též grafické zpracování propagačních materiálů k Vaší události na vysoké úrovni.

Protipožární zajištění akcí

Zprostředkujeme hasící přístroje, požární hlídky a protipožární opatření dle potřeby.

Parking

Zajistíme VIP hlídaný a oplocený parking či standardní zajištění parkování v areálu.

Úklid

Během Vaší události nebo po ní obstaráme  úklid areálu, přilehlého okolí či kempu - a to včetně zbavení se odpadu legální cestou. 

Pořadatelská služba

Profesionální a lidský přístup je hlavní devizou našeho týmu.

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.